Wat maakt Camino tot een sterk familiebedrijf?
Camino Group bestaat uit een netwerk van gespecialiseerde bouwbedrijven met een gedeelde visie: samenwerken om duurzame woonoplossingen te realiseren. Elk bedrijf binnen de groep behoudt zijn eigenheid, maar profiteert van de gezamenlijke slagkracht, kennis en ervaring.
De groep combineert ondernemerschap met duidelijke familiale waarden. Vertrouwen, betrokkenheid en verantwoordelijkheid staan centraal , zowel intern als in de samenwerking met klanten en partners.
Een waardevolle erkenning
De Family Business Award of Excellence® is een initiatief van EY, in samenwerking met De Tijd, L’Echo, BNP Paribas Fortis, WorxInvest, FBN Belgium en GUBERNA. Deze award is voor Camino vooral een erkenning van de inzet, passie en toewijding van élke medewerker.
Bij Camino draait het om meer dan enkel bouwen. Er wordt gewerkt aan een mensgerichte organisatie waarin familiale waarden, persoonlijke groei en bewust leiderschap centraal staan. En tegelijk wordt er vooruitgekeken: naar een duurzame toekomst met antwoorden op de woonuitdagingen van vandaag en morgen.
Familiebedrijven vormen de fundering van onze economie. Camino Group toont hoe sterke waarden, langetermijnvisie en innovatie hand in hand kunnen gaan. Dit familiebedrijf bewijst dat duurzaam ondernemen en succesvolle groei perfect te combineren zijn.
Eric Van Hoof, partner bij EY
Wat betekent dit voor jou als klant?
Camino wordt vandaag geleid door de tweede generatie, met de derde generatie al aan boord. Door deel uit te maken van deze familiale groep kunnen we met Victor rekenen op een solide structuur, een brede waaier aan expertise en een netwerk dat meedenkt. We bouwen relaties, zekerheid en toekomstwaarde. Daar zijn we als team elke dag mee bezig. En dat dit nu bekroond wordt met de titel familiebedrijf van het jaar, maakt ons alleen maar trotser op wat we samen realiseren.
Lees meer op de website van EY of in het artikel in De Tijd.
Meer weten over Victor of benieuwd wat we voor jouw renovatie kunnen betekenen?
We denken graag met je mee – met de kracht van een heel bouwteam achter ons.